WSZOP też chce maskotki
Poniedziałek, 12 marca 2012 09:18

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy ogłosiła konkurs na maskotkę. Studenci i absolwenci głównie kierunków artystycznych mogą zgłaszać swoje propozycje do końca kwietnia.

 Kolejna uczelnia pozazdrościła usiołka UŚ-a, mrówki UE czy Tofika Humanitasu. Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu maskotki, kojarzącej się z działalnością Uczelni. Nagrodą dla zwycięzcy Konkursu jest 3000 zł brutto oraz wdrożenie maskotki do produkcji dla celów promocyjnych WSZOP. Konkurs trwa do 30 kwietnia 2012 r.

Uczestnikami Konkursu mogą być studenci oraz absolwenci wszystkich uczelni, a w szczególności wydziałów wzornictwa, projektowych i artystycznych. Projekty należy przygotować w dwóch wersjach: kolorowej i czarno-białej oraz w 3 rzutach (widokach). Prace konkursowe powinny być dostarczone jako wydruki w formacie A4 oraz w formie elektronicznej (na płycie CD, format pliku: PDF). Wydruki muszą zawierać projekt maskotki w dwóch wielkościach: o wysokości 15 oraz pomniejszony do wysokości 3 cm. Wydruki powinny być podpisane z tyłu pracy, w górnym prawym rogu godłem składającym się z dwóch liter (inicjałów Autora, w przypadku grupy należy wybrać Lidera, którego inicjały znajdą się w godle) i czterech dowolnych cyfr. Poszczególne prace konkursowe w formie elektronicznej należy
podpisać stosując jako nazwę godło. Każdy może zgłosić kilka projektów, można również zgłaszać projekty zbiorowe.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 14 maja 2012 r. na stronie internetowej WSZOP.

Karta zgłoszeniowa

 
 
Który język obcy chciałbyś doskonale znać?
 
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

 
 
 
© 2009-2014 www.eSpinacz.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zamieszczonych na stronie materiałów bez wiedzy i zgody redakcji - zabronione.
Pomoc przy aktualizacji serwisu - Coffeewebsite.pl